Ξενάγηση στο χώρο της Βιβλιοθήκης
![](/sites/default/files/2022-09/25-11-2019%203.jpg)
Από 25/11/2019 18:00:00
Στο πλαίσιο της δια βίου μάθησης και της ανάπτυξης στάσεων και δεξιοτήτων του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας Λάρισας, μαθητές και μαθήτριες μαζί με τους συνοδούς εκπαιδευτικούς, το απόγευμα της Δευτέρας 25/11/2019, επισκέφθηκαν τη βιβλιοθήκη, ξεναγήθηκαν στους χώρους της, ενημερώθηκαν για τις λειτουργίες της και συμμετείχαν σε εκπαιδευτικό πρόγραμμα με στόχο την ανάπτυξη της φιλαναγνωσίας και της δημιουργικότητας.